Blog

Nábytek Rovder - kvalitní nábytek z masívu

Nájdete nás aj v našich showroomoch

0

Blog

Vaše vytoužená postel na míru

Víte, kde začínají vaše dny a končí vaše sny? Ano, přesně tak, u Vás v posteli. Máte-li však špatný spánek a žádné sny nepřicházejí, doporučujeme zvážit koupi nové postele.

Více

Výroba nábytku na míru

Rodinná firma Rovder Nábytek s.r.o. si získává spokojené zákazníky již téměř třicet let. S jejími výrobky se můžete setkat v horských chatách, penzionech, hotelech, ubytovnách i v domovech zákazníků, kteří si přáli spolehlivý nábytek.

Více

Vlastní výroba nábytku na Slovensku

Vlastní výroba nábytku na Slovensku se v současnosti těší stále větší oblíbenosti. Naše firma Rovder, která je rodinným podnikem s více než 30 letou tradicí výroby nábytku z masivu na Slovensku, je vynikajícím příkladem toho, jak lze úspěšně kombinovat tradicí s moderními technologiemi.

Více

Nábytek na míru nemusí být sen

Určitě nám dáte za pravdu, že při zařizování vašeho domova je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí výběr správného nábytku. Kromě funkčnosti a odolnosti, by měl také odrážet váš osobní styl a dokonale zapadnout do vašeho prostoru. Právě zde přichází na řadu naše společnost Rovder. Jako společnost s

Více

Neděláme rozdíl mezi kvalitou a designem

Při zařizování domácnosti či kanceláře, by měla být nejvyšší prioritou kvalita. Nábytek by měl být nejen funkční a stylový, ale také vyroben z materiálů, které jsou bezpečné. My v Rovderu jsme přesvědčeni, že kvalita by nikdy neměla být na ústupu. Proto se naše společnost specializuje výrobou kvalit

Více
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)